Artykuły wniosą świeżość w Twój pogląd i sposób życia! Jesteśmy ciekawi świata, przez Naszą dociekliwość rozłożymy na czynniki pierwsze nawet najprostszą informacje.

Nowa dieta podbijająca rynek. Czy faktycznie dietą cud?

Venice A Fulton autor kolejnego dzieła o odchudzaniu, które ostatnimi czasy króluje wśród księgarnianych półek podobnie jak niegdyś książka Dukana. Jego pozycja staje się zagrożona, gdyż w ostatnim czasie to  publikacja Fultona została uznana bestsellerem jeżeli chodzi o prace związane z tematyką odchudzania.

„Tak długo słuchaliśmy tych samych zasad dotyczących diety, że zakorzeniły się głęboko w naszej świadomości i nie chcemy słuchać niczego nowego!” – Venice A Fulton

Autor książki ma odmienne podejście do tematu odchudzania niż głoszą specjaliści, więc co takiego czyni jego książkę  „Six Weeks to OMG” fenomenem? Czemu coraz więcej ludzi ją czyta i stosuje się  do zasad,  które odbiegają od reguły? Co takiego głosi autor, że dietę uznaje się za kolejny „cud”?

images

Odpowiedź jest prosta: „kawa i zimny prysznic najlepszym sposobem na odchudzanie”.

Podstawą zrzucenia zbędnych kilogramów jest zimny prysznic z rana oraz kawa. Śniadanie dopiero  po godz. 10 oraz ograniczenie spożywania posiłków z 5 do 3! Metoda ta pozwala nie tylko szybko schudnąć ale także pozbyć się problemu z jakim boryka się większość kobiet- celulitu.

Czytając założenia, którymi kierują się specjaliści z zakresu odchudzania można stwierdzić, że dieta Fultona zapewne bardzo korzystnie wpłynie na utratę wagi gdyż  wpływa na  ograniczenie spożywania posiłków tak jak inne nowatorskie diety. Według osób stosujących dietę można pozbyć się nawet 6 kg w ciągu miesiąca. Utrata wagi oraz czas wpływa bardzo zachęcająco dla większości ludzi, gdyż coraz częściej ważne dla nas jest to ile kilogramów i w jakim czasie stracimy. Im szybciej i więcej tym lepiej!

Jednak pamiętajcie żadna „dieta cud”  nie da takiego efektu jak racjonalne jedzenie połączone z WYSIŁKIEM FIZYCZNYM!

Natalia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 9 stycznia 2013 by in Zdrowie and tagged , , , , .
Jestem Fit
%d blogerów lubi to: