Artykuły wniosą świeżość w Twój pogląd i sposób życia! Jesteśmy ciekawi świata, przez Naszą dociekliwość rozłożymy na czynniki pierwsze nawet najprostszą informacje.

Druga odsłona MOTYWACJI

Nawiązując do poprzedniego artykułu, sprawdziłam co oznacza słowo „motywacja” dla innych. O to kilka wypowiedzi:

SmokeMaja:
Motywacja, to coś więcej niż słowo mające pomóc nam osiągnać cel. Motywacja to wiara w siebie. Umiejętnosć pokonywania przeszkód z podniesionym czołem, mimo bólu i łez. W koncu: „nikt nie mówił,ze bedzie łatwo…”Motywacja to siła, która jest w Tobie.
Natalia:
Motywacja  jest dla mnie silnie związana z praca, mobilizacją oraz ambicją. W zależności od tego, czego dotyczy motywacja, mobilizuję sie na różne sposoby- jeżeli efekty pracy, którą wykonam bedą zauważlne, docenione potrafie łatwo i szybko sie zmotywować. Im szybciej zaczne tym szybciej zobacze efekty  Jeżeli jednak motywacja dotyczy syzyfowej pracy… to z ta motywacja jest już troszkę gorzej.

Tomek:

Motywacja – to słowo kryje pod swoją powłoką wiele… Jest to taki złoty strzał, potrzebny bodziec, dzięki któremu odnajduję sens działania na wielu płaszczyznach. Pomaga mi w zdobywaniu doświadczenia, umiejętności właściwie w każdej gałęzi życia. Dzięki niej nie „zarastam mchem” i w każdy zwykły szary dzień – dzięki niej czuję, że muszę coś zrobić, aby życie było lepsze.

Kasia:

Motywacja jest dla mnie impulsem do działania, czymś co pozwala mi walczyć dalej i podejmować nowe wyzwania . Motywuje mnie wizja tego co mogę osiągnąć poprzez pewne działania, czynności, dobre słowo oraz chęć udowodnienia innym, że mogę dużo.

 A co dla Ciebie oznacza to słowo?

To jest Twój czas !!!

Ania

stockvault--stopwatch134668

Reklamy

3 comments on “Druga odsłona MOTYWACJI

 1. Ana Poli
  28 kwietnia 2013

  Moja motywacja bardzo często płata figle. Pojawia się z niewiarygodną siłą, zaczynam działać i nagle sobie odchodzi ode mnie bez uprzedzenia. Muszę jej zatem szukać na nowo, co zajmuje bardzo dużo czasu. Dlatego nic mi nie wychodzi.

  • psychologsportu
   18 czerwca 2013

   Tak jest z tą motywacją przychodzi odchodzi, aby dokonać długotrwałych zmian w naszym życiu i pozbyć się złych nawyków potrzebne jest profesjonalne wsparcie i współpraca oparta na indywidualnych potrzebach.

 2. czasnasport
  30 kwietnia 2013

  Na pewno, „coś” wychodzi, może tylko nie z wymarzonym skutkiem. Trzymam kciuki za odnaleźienie tej stałej MOTYWACJI.

  Pozdrawiam serdecznie 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Information

This entry was posted on 20 kwietnia 2013 by in Sport and tagged , , , , , , , , , .
Jestem Fit
%d blogerów lubi to: