Artykuły wniosą świeżość w Twój pogląd i sposób życia! Jesteśmy ciekawi świata, przez Naszą dociekliwość rozłożymy na czynniki pierwsze nawet najprostszą informacje.

Po co mi sport?

Przyglądając się panującym trendom i propagandzie „zdrowego stylu życia”, czyli dążenia do idealnej sylwetki rodem z okładki magazynu dochodzę do wniosku, że wiele ludzi zapomina o najważniejszej rzeczy- o sobie, swoim wnętrzu i samopoczuciu.

Osoby, które dopiero zaczynają „walkę o lepszego siebie” często na starcie już rezygnują, ponieważ porównują swoje ciało, czy swoje dokonania do innych. Pogrążeni w beznadziejności sięgają po kolejną paczkę ciastek zajadając żale. W efekcie tylko umacniają się w złej samoocenie. NIE O TO CHODZI!

Zostawcie te gazety, zostawcie swoje myśli w domu, idźcie na siłownie, by po prostu zdrowo się zmęczyć! Uwolnijcie endorfiny, z których będziecie czerpać ogromną radość! A piękna sylwetka, niech stanie się miłym efektem ubocznym J Nie pozwólcie, by ćwiczenia stały się waszą koniecznością, przez co udręką, bo nie o to chodzi. Nie lubisz biegać-nie biegaj, pójdź na spacer, czy potańczy na zumbie. Nie lubisz ćwiczeń siłowych, znajdź sobie inną alternatywę, może jakieś sztuki walki? Jest mnóstwo możliwości. Nie rób nic na siłę- to podstawa. Zmień swoje myślenie, a potem zobaczysz, jak zmieni się wszystko dookoła.

aaa.jpg

Powodzenia!

  Paulina Święta

Reklamy

2 comments on “Po co mi sport?

  1. Robert
    29 kwietnia 2014

    Chyba tylko kobiety mają takie dylematy, odnośnie aktywności, które miałyby przy okazji sprawiać im jakąś nad wyraz dużą przyjemność. Biegać trzeba prawie w każdej dyscyplinie, bo bieg to ruch kojarzony ze sportem. Spacer – to ruch naturalny, podstawowy, a nie wysiłek 😀

  2. get_fit
    29 lipca 2014

    Zgadzam się z treścią wpisu – ja już na początku przyjęłam, że chodzi głównie o to, by się rozruszać, rozładować nagromadzone w ciągu dnia emocje czy po prostu lepiej się poczuć, a fajna sylwetka to tylko kolejny profit a nie nadrzędny cel

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 5 lutego 2014 by in Sport and tagged , , , .
Jestem Fit
%d blogerów lubi to: