Artykuły wniosą świeżość w Twój pogląd i sposób życia! Jesteśmy ciekawi świata, przez Naszą dociekliwość rozłożymy na czynniki pierwsze nawet najprostszą informacje.

Rusz 4LITERY

Już dziś zapraszamy Was do wspólnej aktywności fizycznej! Czas Na Sport propaguje aktywne spędzanie wolnego czasu, dlatego zachęcamy was do przyłączenia się do naszej akcji, tak jak zrobiła to Malwina, która jako pierwsza zdecydowała się podjąć wyzwanie!

Malwina jest bardzo sympatyczną kobietą, która z natury przyciąga do siebie zwariowane osoby. Ma coś w sobie hipnotyzującego, dlatego Czas Na Sport wytypował ją na lidera tegorocznej akcji.  Zbliża się okres ferii, wiec  jest okazja spędzić trochę czasu razem, przy wspólnym bieganiu.

Co? Gdzie?  Jak? Kiedy?

Co?

Akcja „Rusz 4LITERY” skierowana jest do osób, które mają ochotę  rozpocząć aktywność fizyczną..  Malwina przez 7 dni będzie zachęcała do wspólnego wysiłku. Mimo, że sama zaczyna dopiero swoją przygodę z bieganiem to chce, abyście Wy – czytelnicy bloga, byli dla niej motywacją.  Zaczniemy od samych  podstaw, czyli od  biegu po parkowych ścieżkach. Brzmi interesująco? To nie koniec.

Gdzie?1111

Wszystko odbędzie się w POZNANIU w Parku Sołackiego. Wielkopolsko, szykuj się!! 🙂

Jak?

Malwinę będzie można spotkać 16.02 – 22.02  w  godzinach porannych, kiedy to rozpocznie się bieg po sukces. Jej zmagania będą trwały 7 dni. Tyle macie czasu, aby do Nas dołączyć!  Malwina będzie miała ze sobą broszury zachęcające do akcji, także będziemy widoczni! Na koniec zdamy dokładną fotorelację.

Na zakończenie kilka słów od samej uczestniczki:

Czas Na Sport i m.in. Ania jedna z prowadzących bloga moja dobra znajoma i tym samym motywatorka, wspólnie robiąc burze mózgów wymyśliłyśmy akcję „Rusz 4LITERY” 🙂 (początkowa wersja „Rusz dupĘ”) Jest to dla mnie w pewnym sensie paradoks ponieważ nienawidzę biegać ! Ale czego nie robi się by życie było ciekawsze i szalone 🙂 Osobiście i serdecznie zapraszam wszystkich Tych Leniwych i Zmotywowanych dołączcie do mnie do akcji „Rusz 4LITERY” !!! 🙂

Jeżeli masz ochotę już dziś poznać Malwinę i towarzyszyć jej przy pokonywaniu kolejnych kilometrów – Dołącz do Nas!

Zgłoszenia:
Anialegowska1@wp.pl

Ania

Reklamy

One comment on “Rusz 4LITERY

  1. anka
    17 marca 2014

    Ruch jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Popieram Waszą akcję:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 11 lutego 2014 by in Sport and tagged , , , , , , , .
Jestem Fit
%d blogerów lubi to: