Artykuły wniosą świeżość w Twój pogląd i sposób życia! Jesteśmy ciekawi świata, przez Naszą dociekliwość rozłożymy na czynniki pierwsze nawet najprostszą informacje.

Reguła wzajemności

Santa Claus with a roll of paper. Place you text !Każdego roku o tej samej porze, każdy może pomóc jak tylko może. Tymi słowami chcielibyśmy zachęcić Was  wszystkich do pomocy osobom potrzebującym, tym samym wzięcia udziału w akcji „Szlachetna Paczka”

Grudzień – miesiąc kojarzący się z świątecznymi przygotowaniami, magiczną aurą, nadzieją oraz wiarą. Są wśród Nas osoby, które potrzebują tej wiary ze zdwojoną siłą.  Dewizą akcji  „Szlachetna Paczka” jest „pomoc potrzebującym w taki sposób, aby sami zaczęli sobie radzić w życiu”

Rzeczy dla nas oczywiste, składające się na życie codzienne dla innych są marzeniem. Nie wyobrażamy sobie codziennych czynność bez użycia m.in. produktów RTV i AGD, żywności , domowego ciepła. W tym momencie każdy z Nas może zostać Świętym Mikołajem 🙂 Świadomość, że ktoś w nas wierzy, ktoś o nas pamięta, jest potrzebna każdemu człowiekowi, organizacja niezbędnych materialnych rzeczy ma podwójną wartość dla potrzebujących.

Komu pomaga Szlachetna Paczka?:

„Szlachetna Paczka” dociera do osób żyjących w niezawinionej biedzie, czyli takich które z niezależnych od siebie przyczyn, znalazły się w trudnej sytuacji. Do projektu włączana są głównie osoby starsze i samotne”. Akcja Szlachetna Paczka rozpoczęła się już w 2000 roku, przez 15 lat pomogła wielu osobom. Jest to akcja wiarygodna, na wybór rodziny potrzebującej nie tylko składa się sytuacja materialna ale także postawa rodziny. Nie są to osoby roszczeniowi, osoby, którzy żądają lub szukają drogi na skróty, akcja  po prostu Pomaga Najbardziej Potrzebującym!

Zapraszamy Was serdecznie do udziału. Każde bezinteresowne działanie wraca do nas zdwojoną siłą, a bezinteresowna pomoc plasuje nasz charakter, wrażliwość oraz postawę na wyższy szczebel godności człowieka !

„JEDEN ZA WSZYSTKICH,WSZYSCY ZA JEDNEGO „ 🙂
baner-dla-radka-zazn

~Ula

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Jestem Fit
%d blogerów lubi to: