Artykuły wniosą świeżość w Twój pogląd i sposób życia! Jesteśmy ciekawi świata, przez Naszą dociekliwość rozłożymy na czynniki pierwsze nawet najprostszą informacje.

o Nas

Zainteresowania związane z różnymi dyscyplinami, to Nas połączyło. Jesteśmy grupą studentów Akademii Wychowania Fizycznego, chcemy się dzielić Naszymi doświadczeniami, ale również pozyskiwać nowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Sport, każdemu z Nas towarzyszy od najmłodszych lat, mężczyźni marzyli o karierze słynnych piłkarzy a kobiety od ról gimnastyczek artystycznych do siatkarek. Każda osobowość wprowadza coś nowego, coś żywego, coś orzeźwiającego. Blog ” Czas Na Sport „powstał z inicjatywą przekazania potencjalnemu czytelnikowi Naszych doświadczeń, zainteresować zapomnianymi dyscyplinami oraz zachęcić do aktywności fizycznej. Przeplata tematy związane ze sportem, zdrowiem  oraz urodą. Od początku powstania powoli budujemy z cegiełek Nasz wizerunek, aby powstało fundamentalne podłoże.

Autorzy:  Czas Na Sport

Odpowiadają na pytanie… Dlaczego sport:

AnnaŁęgowska
…” Człowiek jest stworzony do prowadzenia aktywnego trybu życia. Ruch jest nieodłączną cechą żywego   organizmu! ”


Anna Łęgowska
anialegowska1@wp.pl

 

 

Paulina Świętczak

Od dziecka trenowałam karate kyokushin, po 8 latach treningów, gdy już powoli zaczynałam startować w poważnych zawodach złapałam kontuzję. To uniemożliwiło mi kontynuację. Później zaczęłam działać artystycznie, czego owocem są moje studia ;). Ze sportem jednak się nie pożegnałam, po paru latach wróciłam do kontaktowego sportu, ale już do systemów walki, czyli KRAV MAGA, w tym samym czasie zdarzył się epizod z brazylijskim jiu-jitsu. Będąc w gimnazjum łapałam się wszystkich innych zajęć sportowych, od SKSów, przez jakieś tańce, kończąc na koszykówce. Teraz jestem na studiach, w innym mieście, bez swoich trenerów, także musiałam stać sie trenerem sama dla siebie. Chodzę na siłownie i inne możliwe zajęcia, bo to traktuje jako najlepszy antydepresant, najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu, który przynosi najwięcej radochy!

Zachęcamy Cię czytelniku do odwiedzin i miłej lektury.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Jestem Fit
%d blogerów lubi to: